Online találkozások kicsikkel

Július 21.-én került sor az első online foglalkozásunkra, amelyet az Erdélyi Magyar Látássérültekért Egyesület szervezésében önkéntes kollegáink – Miklós Tünde és Ferencz Gizella – moderáltak. Az online eseményen olyan 3 -13 éves látássérült gyerekek  vettek részt, akiknek a múlt évi táborunkban volt alkalmuk megismerkedni, barátságot kötni. A játékos, jó hangulatú virtuális együttlét során felelevenedtek a múlt évi emlékek, mondókákat, gyerekdalokat tanultak a résztvevők, mozgáskoordinációt fejlesztő játékokat játszottak együtt. A gyerekeknek lehetőségük volt verset mondani, énekelni, hangszereken játszani, sőt, az otthoni környezet lelkes bemutatására is sor került.

A résztvevők egybehangzó véleménye szerint már nagyon várják a jövő heti foglalkozást. Szívből köszönjük szakember kollegáinknak!