133 lefutott/lesétált kilométer, 20 nagykövet, öt helyszín – Budapest, Bénye, Kolozsvár, Székelyudvarhely, Csíkszereda -, 37566 lej támogatás. És sok-sok munka, bíztatás, együttérzés, üzenet, mosolygós segíteni akarás, jókedv, őszinte érdeklődés, névtelen támogatás. Ez az eredménye a Fuss Neki 2020-as adománygyűjtő eseménynek. Emelkedett, ritka, és értékes pillanatokat éltünk meg közösen. Őszinte köszönettel tartozunk a nagyköveteink hatékony munkájáért, hálásak vagyunk támogatóinknak, de azoknak is, akik akár csak egy -egy megosztással segítették munkánkat.

Megtiszteltetés volt, köszönjük a csapatnak a látássérült gyerekek nevében is: Fodor Emese, Ferencz Gizella, Brinzan-Antal Krisztina, Gagyi Katinka, Ferencz Izabella, Kiss Hunor, Sulyok Péter, Domokos István, Németh Orsolya, Beleznay Péter, Kányádi Mónika Linda, Mihály Botond, Kolumbán Sándor, Szabó Zsolt, Iszlai Virág Júlia, Búzás Dorottya, Papp Róbert Flórián, Molnar Helén Tímea, Bíró Barna Botond, Tánczos Barna!! És nem utolsó sorban, köszönjük a lehetőséget az SZKA – Székelyudvarhelyi Közösségi Alapítványnak!

És íme egy pár fotó: