Ön már befizette, már nem az Öné…

Tisztelt vállalkozó!

A magyar látássérült gyerekek iskoláját az államnak kellett volna létrehoznia, megépítenie és az ő feladata lenne működtetni, de nem tette. Most Ön segíthet, ne hagyja az államkasszában elveszni az adójának közösségi célokra fordítható részét, ne hagyja elveszni magyar közössége számára a könnyen felajánlható összeget. Kérje meg könyvelőjét, hogy töltse ki és nyújtsa be a D177-es dokumentumot, melyet adatainkkal kitöltve innen tölthet le. Önnek egy telefonjába kerül, a könyvelőjének pár percnyi munkába. De ez a pár perc szebb jövőt biztosíthat kedvezményezetteinknek, közelebb kerülhetünk céljaink megvalósításához, hogy esélyt biztosítsunk gyerekeink akadálymentes tanulásához, önmegvalósításukhoz. Köszönjük!