Hogyan lehetséges, hogy egy bentlakásban 9 vak bentlakó diák párnacsatája közben lezuhan a szekrény tetejéről egy hatalmas kaktuszcserép és iszonyú robajjal szétrobban? Úgy, hogy leviszi a huzat. Csakhát, a párna is benne van a huzatban.

Sulyok És Almádi Farkaslakán  Sulyok és Almádi Csíkszeredában

Mit mondunk a rendőrnek közúti ellenőrzés közben, ha a jobbkormányos, angol rendszámú hullaszállító autónk semmilyen forgalmi engedéllyel sem rendelkezik, és éppen ezért mi sem viszünk magunkkal személyi okmányokat, az utas pedig vak, a söfőr meg hülye? Ja, az autóban egy 400 literes fagyasztóláda van, és egy ottfelejtett urna némi hamuval.

Sulyok és Almádi Farkaslakán  Sulyok és Almádi Farkaslakán

Tartalmas hetet zártunk, vendégünk volt Sulyok Péter Európa egyetlen vak humoristája és Almádi Balázs, a magyarországi Vak Misszió látássérült munkatársai. A hét első napján a KÖZ. vakvacsorát szervezett a Gondűző Étteremben, köszönjük szépen. Alapítványunk szervezésében Péter és Balázs négy oktatási intézményben tartott tudatformáló/érzékenyítő foglalkozásokat, több mint 500 diákot értünk el ezekkel a rendhagyó és érdekes foglalkozásokkal. Köszönet az iskolavezetőknek, a pedagógusoknak a segítségért!

Sulyok és Almádi Sepsiszentgyörgyön  Sulyok és Almádi Csíkszeredában
És ha már Sulyok Péter, akkor stand up is, Péter Sepsiszentgyörgyön, Csíkszeredában és Székelyudvarhelyen is fellépett, nagy sikerrel. Köszönettel tartozunk Magyarósi Imola képviselő asszonynak, hogy megszervezte a szentgyörgyi fellépést, köszönjük az ANT BAR-nak és a Jámbor Tehénnek a közönségszervezést és a családias, profi helyszíneket. Köszönjük a Transptur International támogatását, biztonságban tudhattuk vendégeinket.
Sulyok humorestje Székelyudvarhelyen  Sulyok humorestje Csíkszeredában
Köszönettel tartozunk a Bethlen Gábor Alap Zrt.-nek a támogatásért, nélkülük ez nem valósulhatott volna meg. És nem utolsó sorban, hálásak vagyunk az eseményeken résztvevő közönségnek is az adományokért, Isten fizesse!
Sulyok fellépése Székelyudvarhelyen  Bethlen Gábor Alap logója
Köszönjük Péter, köszönjük Balázs!