A sepsibodoki barátaink

Nagy örömünkre szolgált, hogy megvendégelhettük a Sepsibodoki Református Gyülekezet közel 20 tagját a Bartimeus Központban. Elmondtuk a gyülekezet tagjainak, hogy alapítványunk legfőképpen a vak és gyengénlátó gyerekekért dolgozik, de tervezzük a felnőttek rehabilitáló – segítő szolgálatának elindítását is.

Köszönjük Kovács Tamás, vak kuratóriumi tagunknak, hogy részt vett a találkozón, hogy történetein keresztül láthatták a vendégeink azt a nagy és komoly munkát, amivel leküzdhette az akadályokat. A családja, az édesanyja feltétlen szeretetét, támogatását és áldozatvállalását, amivel segítette Tamást. Az iskolai rendszer felkészületlenségét és tehetetlenségét, amivel naponta meg kellett küzdeni egy látássérült diáknak. És a sikereket, a humoros történeteket és helyzeteket, a befektetett munka gyümölcseit, a tanulásban elért eredményeket. Köszönjük neked Tamás!

Köszönjük Róth Levente tiszteletes úrnak a megkeresést, köszönjük a gyülekezetnek az őszinte érdeklődést, az együttérzést és nem utolsó sorban a rögtönzött adománygyűjtést.

Isten áldását, feltétlen szeretetét és kegyelmét kívánjuk a Sepsibodoki Református Gyülekezetnek, és szívből köszönjük a látogatást!

A viszont látásra!