3.5% speciális nyugdíjra?

Inkább egy jó célra adná?

Rendelkezzen Ön a személyi jövedelemadójának 3,5%-ával! Kérjük támogassa a látássérült gyerekeket és felnőtteket, és ne hagyja az államkasszában speciális nyugdíjakra. Ezzel segítheti közöségi adománygyűjtésünk sikerét. Ön is hozzájárulhat, hogy mielőbb anyanyelven tanulhassanak a magyar ajkú látássérült gyerekek, és segítő szolgáltatásban részesülhetnek a magyar felnőtt vakok.

Ide kattintva letölthető a formanyomtatvány, nyomtassa és töltse ki adataival, majd személyesen vagy postai úton juttassa el a pénzügy területi kirendeltségéhez (ANAF) vagy az egyesületünkhöz. Postacímünk: Str. Tomcsa Sándor nr. 9/31, Odorheiu Secuiesc, jud Harghita. Ha online szeretné eljuttatni, töltse ki és küldje el a beszkennelt, aláírt dokumentumot az office@erdelyivakiskola.org e-mail címre. Leadási határidő: május 25.

Támogatását KÖSZÖNJÜK!