Adja nekünk, amit amúgy is elvennének öntől!

Személyi jövedelemadójának 3.5%-át fordítsa nemes célra, támogassa a látássérült gyerekeket és felnőtteket, és ne hagyja az államkasszában elveszni az adójának közösségi célokra fordítható részé! Ezzel több száz magyar vak és gyengénlátó gyereket, több ezer látássérült felnőttet segíthet: ha speciális segítséghez jutnak, normális életet élnek.

Ön is hozzájárulhat, hogy mielőbb anyanyelven tanulhassanak a magyar ajkú látássérült gyerekek, és segítő szolgáltatásban részesülhetnek a magyar felnőtt vakok.

A hivatalos formanyomtatvány innen letölthető.

Nyomtassa és töltse ki adataival, majd személyesen vagy postai úton juttassa el a pénzügy területi kirendeltségéhez (ANAF) vagy az alapítványunkhoz. Postacímünk: Fundația Pentru Nevăzători Maghiari Din Ardeal, 535600, str. II. Rákóczi Ferenc 40, Odorheiu Secuiesc, jud. Harghita, Romania. De e-mailen is elküldheti a kitöltött formanyomtatványt az office@erdelyivakiskola.org címre.

HÁLÁSAN KÖSZÖNJÜK 200 magyar anyanyelvű vak gyerek és 6000 felnőtt nevében!

ISTEN FIZESSE!!